Діти старшої групи " Сонечко" разом з вихователями М.С.Бобер, Г.С. Лучищак та керівником музичним І. Мартинів, провели випусне свято " Кольоровий Випускний" , в залі панувала весела і оночасно тривожна атмосфера, адже наші діти покидають стіни рідного садочку, діти танцювали випускний двіж, запальний рок-н-рол, випуский вальс з кульками, дівчатка танцювали танок " У стилі диско", а наші юні джентельмени показали справжній запальний танок, розповідали вірші , показували сценки, ми не могли не згадати наших захисників, які захищають нашу рідну Україну, а батьки простелили діткам на щастя рушники.









